• DOLAR
  %0,71
 • EURO
  %0,95
 • ALTIN
  %0,09
 • BIST
  %0,10
Türkmen: CHP Zihniyetinin Sokağa Çıkacak Yüzü Kalmaz

Türkmen: CHP Zihniyetinin Sokağa Çıkacak Yüzü Kalmaz

AK Parti teşkilatları içinde referandum çalışmalarına ilk başlayan teşkilat olan AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı, Sandık Başkanları Toplantısı’nda salonlara sığmadı. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın koordinasyonunda, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı’nın organizasyonuyla Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya katılan 2 bin sandık sorumlusu, 16 Nisan’daki referandum öncesinde adeta gövde gösterisi yaptı.

PARTİLİLER SALONA SIĞMADI

Heyecan fırtınası şeklinde gerçekleşen toplantıda AK Parti İl Teskilat Başkanı Celal Erdoğan, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, AK Parti Üsküdar Seçim Koordinasyon (SKM) Başkanı İhsan Sorar, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Üsküdar İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Üsküdar Belediye Meclisi Üyeleri, AK Parti Üsküdar Kadın Kolları Başkanı Neslihan Aydın, AK Parti Üsküdar Genclik Kolları Başkanı Yunus Köse ve 33 mahalle başkanı da hazır bulundu.

TÜRKMEN: CHP’NİN SOKAĞA ÇIKACAK YÜZÜ KALMAZ

Çok önemli bir hususun arefensinde olduklarını vurgulayan Türkmen, “Biz, önümüzdeki en az bir 100 yılın programını yapıyoruz. Yani, inşallah 2 bin 100’ler, 2 bin 200’lerin 16 Nisan’da temeli atılacaktır. Bu demokrasi, halk yönetimi 90-95 yıldır bir şekilde bu noktalara kadar gelmiş. Ama bugün, bu ‘hayır’ cephesinin başını çeken CHP zihniyeti zamanında bu ülkede öyle bir dönem yaşanmış ki, açık oy gizli sayım yapılmış!.. Oylar açık alanen yapılmış, kullanılmış, ama sandık görevlileri almış sandığı geçmiş kapalı kapılar ardına, sayarak kendilerince sonucu ilan etmiş. Bunlar utanmadan, sıkılmadan şimdi millete bugün demokrasi dersi, halk iradesi dersi vermeye çalışıyorlar. Bu yakın tarihimizi gerçekten bir bilebilsek, bir okuyabilsek, bize anlatanı dinlesek, bu CHP zihniyetinin sokağa çıkacak yüzü kalmaz” dedi.

HIZIR: AK ÜSKÜDAR’A ZAFER YAKIŞIR

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, AK Parti Üsküdar teşkilatının yaşadığı referandum heyecanının salonlara sığmadığını söyledi. “Bu referandum heyecanı AK Üsküdar’ı zafere taşıyacaktır” diyen Hızır, şöyle konuştu: “16 Nisan akşamı sandıklar açıldığında yaşayacağımız sevinci ve coşkuyu şimdiden görür gibiyim. AK Parti ve MHP karşında ‘Hayırcı Cephe” oluşturan CHP, HDP gibi partiler ve FETÖ, PKK, DEAŞ gibi eli kanlı terör örgütleri bizleri ‘Evet’ demekten asla vazgeçirtemeyecekler.”

SORAR’DAN “YÜZDE 60 EVET” SÖZÜ

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Üsküdar Seçim Koordinasyon (SKM) Başkanı İhsan Sorar, “16 Nisan’a kadar hiç durmadan, yorulmadan çalışacağız. Mahalle mahalle, sokak sokak dolaşıp girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. Üsküdar’da 16 Nisan akşamı sandıklardan yüzde 60 oranında evet çıkaracağımızın sözünü şimdiden veriyoruz” dedi.

ERDOĞAN: YÜZDE 65 EVET HAYIRLI OLSUN

Kürsüye son olarak çıkan AK Parti İstanbul İl Teşkilat Başkanı Celal Erdoğan, referandum çalışmalarında yürütülecek propagandaların eğitimini verdi. AK Parti Üsküdar SKM Başkanı’nın yüzde 60’lık evet oranını yüzde 65’e çıkaran Erdoğan, “AK Parti Üsküdar İlçe teşkilatı 16 Nisan’da sandıklardan yüzde 65 oranında evet çıkaracaktır. Bunu şimdiden kanıtladınız. Yüzde 65 evet Üsküdarımıza hayırlı osun” şeklinde konuştu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM