• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,04
 • ALTIN
  %0,22
 • BIST
  %-0,89
Dr. Emine Akın’ın “İdeal Vücudun Sırları” adlı kitabı çıktı

Dr. Emine Akın’ın “İdeal Vücudun Sırları” adlı kitabı çıktı

Hiç düşündünüz mü sağlıklı olmak sizin için ne ifade ediyor?

Belki şimdiye kadar çok önemli bir sağlık probleminiz olmadı ama bazen nezle, grip bile olduğunuzda bu döngünün ne kadar yorucu, zahmetli ve mutsuzluk verici olduğunu hatırlayın.

Acaba sağlığınızı kaybetmeden, bu acı ve sıkıntıları yaşamadan, sağlıklı ve üretken, kaliteli ve mutlu bir yaşam geçirmek mümkün mü? Evet, elbette mümkün!

Ama bunun için önce kendinize çok yakından bakıp, ta hücrelerinize kadar inerek vücudunuzun nasıl çalıştığını öğrenmeniz ve anlamanız, kısaca kendinizi keşfetmeniz gerekiyor. Bu keşiflerle edindiğiniz yeni kazanımları hayatınızda uyguladığınızda daha sağlıklı, keyifli ve mutlu bir hayat sizi bekliyor olacak.

Hastalıksız bir hayat için size rehber olacak bu kitapla sağlığınızda ve hayatınızda muhteşem bir dönüşüm yaşayacaksınız. Vücudunuzdaki harika işleyişi ve bunu korumak için neler yapmanız gerektiğini örneklerle ve pratik bilgilerle öğreneceksiniz. Diyet yapmanın zararlarını, diyetsiz nasıl sağlıklı kilo vereceğinizi, kilonuzu kalıcı şekilde koruma yöntemlerini, sağlık problemlerinizin temel sebeplerini, sebepleri ortadan kaldırmak için neler yapacağınızı bütün detaylarıyla bu kitapta bulacaksınız.

Vücudunuzdaki hassas düzenlerin işleyişine uygun nasıl bir yaşam tarzı olması gerektiğini, beslenmenin hücresel düzeydeki müthiş etkilerini, hücresel sağlığı korumak için nasıl beslenmeniz gerektiğini örnekleriyle birlikte okuyacaksınız.

Çağımızın en önemli ve tehlikeli sağlık problemlerinden biri olan antibiyotik direncinin nedenlerini, nasıl oluştuğunu ve nelere yol açabileceğini yapılan son araştırmaların ışığında bu kitapta bulacaksınız.  Ve artık ilaç kullanırken çok daha   bilinçli ve dikkatli olacaksınız.

Suyun sağlıklı yaşamdaki önemini detaylı açıklamalarla daha net kavrayacak ve şu ana kadarki su içme konusunda yaşadığınız problemlerin ve sıkıntıların cevaplarını bu kitapta bulacaksınız. Daha da önemlisi su içme konusundaki alışkanlıklarınızı temelden değiştiren yeni metodumuzu bütün detaylarıyla öğrenecek ve hayatınızda kolayca uygulayabileceksiniz.

Beslenme konusunda bulacağınız çok önemli pratik uygulama bilgileri ile hem sağlıklı beslenmenin yollarını öğrenecek hem de ideal kilonuzu korumayı başaracaksınız.  Hangi besini neden ve nasıl yemeniz gerektiğini öğrenerek hayatınızda beslenme seçimlerinizi çok daha bilinçli yapabileceksiniz.

Hastalıklardan iyileşme sürecinde hücresel sağlığa odaklanmanın ne kadar önemli ve hızlı sonuç verdiğini vaka örnekleriyle çok daha net kavrayacaksınız.

Kitabın son bölümündeki  Sağlıklı Mutfak Atölyemizden Tarifler kısmında, interaktif olarak uyguladığımız mutfak atölyesi eğitimlerimizden çok lezzetli ve sağlıklı tarifler bulacaksınız.

Vücudunuzla ilgili şimdiye kadar hiç duymadığınız gizli kalmış bilgiler ve en son bilimsel gelişmeleri de öğreneceğiniz bir rehber kitap ‘’İdeal Vücudun Sırları ‘’.

Kısacası  ideal bir vücuda kavuşmak ve ömür boyu sağlıklı yaşamak istiyorsanız, bu kitabı hemen okumalısınız.  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM