• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,04
 • ALTIN
  %0,22
 • BIST
  %-0,89
Odabaş: Sözünü 20 saat geçmeden yerine getiren Bakan Kasapoğlu’nu tebrik ediyorum

Odabaş: Sözünü 20 saat geçmeden yerine getiren Bakan Kasapoğlu’nu tebrik ediyorum

Kariyer Akademisi Üsküdar ve Hergün Gazetesi Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Adnan Odabaş, Beylerbeyi Stadı’nın yenilenerek tekrar hizmete açılış törenine katılan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile biraya geldi. Odabaş, Bakan Kasapoğlu ile bir süre sohbet ederek, gündeme ilişkin sohbet ettiklerini belirtti.

Görüşmeye ilişkin Üsküdar Gazetesi‘ne değerlendirmelerde bulunan Odabaş, şunları söyledi:

“Gençlik ve Spor Bakanı sayın Dr. Muharrem Kasapoğlu ile 25 Mart Çarşamba günü saat 16:00’da, Beylerbeyi Stadı‘nın açılışında biraraya gelmiştik. Bana, çok önem verdiği bazı kitaplarını göndereceğini söylemiş ve benden kartımı almıştı. Bugün, saat 10:00’da Özel Kalem’i aradı ve kitapları Üsküdar Gazetesi‘ne getirerek, bizzat şahsıma teslim ettiler. Şaşırdım!.. Neden mi? Aradan 20 saat bile geçmeden sözünü yerine getiren bir politikacıya, bir bakana ilk defa rastladım.

Bu örnek davranışından dolayı kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Aynı kararlılığı Çevre ve Şehircilik Bakanı sayın Murat Kurum’dan bekliyoruz.

Cumhurbaşkanımızın mahallesi Burhaniye‘de yürüttüğümüz Kentsel Dönüşüm Projesi için komşularımızın yasal hakları olan kira yardımı ödemelerini hakkında Bakan Kurum ile görüştüm. Aradan tam 20 ay geçmesine rağmen, sözünü yerine getirmediği gibi, Üsküdar Belediyesi’nin çeşitli tarihlerde Bakanlığa yazdıkları 4 ayrı yazıya cevap dahi vermeyen sayın Kurum, sözünü tutmaya davet ediyorum.

Çünkü, evlerini tahliye eden komşularımız da, etmeye hazırlananlar da perişan oldular!..

20 saat içinde verdiği yerine getiren Spor Bakanı sayın Dr. Muharrem Kasapoğlu‘nu bu örnek davranışından dolayı bir kez daha tebrik ediyor, sözünü 20 aydır yerine getirmeyen sayın Murat Kurum’u, önce Allah’a, sonra Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şikayet ediyorum!”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM